VOYAGE - BEZ TEBE (OFFICIAL VIDEO)
Video Overview & Insights
Official music video for “Bez Tebe” by Voyage.
⤷ Stream/Download: https://idjtunes.lnk.to/promene
🎧 Balkan Hitovi on Spotify ▶️ http://spotify.idjvideos.tv
🔝
🎶 Muzika: Voyage
🎶 Tekst: Voyage
Ljubi te brat, mnogo ides ka tome da budes No.1. Gotivim te od orvog puta kadd si krenuo solo pesme. Ljubi te buraz svee najace u nastavku karijere. Coby
🎶 Aranžman: Sana & Alen Beats
📽 Video production by BURA production
Batali se onih glupih “gas” pesama i piši i snimaj ovakve pesme.
📽 Director / Dop: petar_kacketdole
📽 Producer: Sanja Perunovic
Bez tebe ja ja nisam ziva ni minut ziva
📽 AD: Leonard Firstner
📽 Camera operator: Lazar Kostov
Bas me pogodila jer sam to dozivila
📽 Casting: Andjela Bucalovic
📽 Model: Chi
Hvala mnogo za pesmu isti ja ❤❤❤❤❤❤
------------------------------------------------------------------
📝 Tekst pesme: "Bez Tebe"
Ovo je glas Andjeleeee
Nekad volim da se setim
Uzbudjenja dok te cekam da se sredis
Napokon duet sa Breskvicom
Sam sa sobom sedim i vezbam sta cu reci
A tebe hvata panika da l dopasces se meni
a koje ovo zensko
I onda
Kad te vidim pocrvenim
Gut boj jes $$$
Zaboravim da pricam bas se osetim ko debil
A stvar da bude gora bas to mesto na kom sedim
Opa bravo
Ti je gori profil vise volis levi
Meni svakako si lepa
Voyage i breskvica zajedno 😂❤️
Ispucavam ti gluposti
ti umires od smeha
Kidaaa
Bas tog trena ko da nestala je trema
Pricas mi o sebi,ne znam
1000000% Breskvica !!
da li trepcem dok te gledam
Ja se kuci vracam ponosno
Ova pesma se zapravo zove Voyage feat. Breskvica - Bez Tebe
Ti se prvi put osecas se slobodno
Ovo Vece vec je gotovo
nisam ocekivao da voyage toliko voli sad mi je dao inspiraciju da i ja isto sam kao mihajlo nismo niko isti ali pronalazim se ovde s njim jbg
A ja te pitam
Kada mogu da te vidim ponovo
raskinuo sam juce sa svojom devojkom ali iskreno ne znam mislim da je jako tesko rastati se od nekog s skim si delio nesto lepo boli me dusa ali evo bas sam naleteo na mihajla hvala ti za pesmu ali me kida iznutra kao da nikad necu naci b bolju od nje i to me najvise kida jer ce je neko drugi imati a molim boga da je cuva samo da bude moja draga srecna volim je a njoj je nestala ljubav a ja glup trcim za njom debil svakako Bog da nam svima da snage da prezivimo sve Boze dragi daj mi snage amin hvala mihajlo za hit bratino
Bez tebe ja
Ja nisam ziva
Napokon malo ljepsi tekstt koji ima neku poentu
Ne ni minut ziva
Bez tebe ja
❤
Ja nisam ziva
Ne ni minut ziva
Upoznajte Mihajla 🌟
Kazi mi
Da li ti falim?
[Strofa 1]
Nekad volim da se setim
Uzbuđenja dok te čekam da se središ
Sam sa sobom sedim i vežbam šta ću reći
A tebe hvata panika da l' dopašćeš se meni
I onda, kad te vidim pocrvenim
Zaboravim da pričam, baš se osetim ko debil
A stvar da bude gora
Baš to mesto na kom sedim
Ti je gori profil, više voliš levi
Meni svakako si lepa
Ispucavam ti gluposti, ti umireš od smeha
Baš tog trena ko da nestala je trema
Pričaš mi o sebi
Ne znam da li trepćem dok te gledam
Ja se kući vraćam ponosno
Ti se prvi put osećaš slobodno
Ova veče već je gotovo
A ja te pitam kada mogu da te vidim ponovo
[Refren]
Bez tebe ja, aa, ja nisam živa
Ne, ni minut živa, u
Bez tebe ja, aa, ja nisam živa
Ne, ni minut živa, ne
Ne, kaži mi
Da li ti falim, da li ti falim?
Jer opet si sam
Negde daleko, negde daleko
[Strofa 2]
Svoje bitke vodim sam, a to neću da ti priznam
Samo ostala je slika nečega što više nisam
A na slici stojiš nasmejana, lepša nego ikad
A ja tražim te u navikama koje s tobom imam
Da li život je u slici, ili pesmi, il' u čemu je?
Od svega što sam s tobom mašt’o, postala si sećanje
A sećam te se redovno, od nedelje do nedelje
Zašto najviše te volim tek kad ljubav nestane?
[Refren]
Bez tebe ja, aa, ja nisam živa
Ne, ni minut živa, u
Bez tebe ja, aa, ja nisam živa
Ne, ni minut živa, ne
Ne, kaži mi
Da li ti falim, da li ti falim?
Jer opet si sam
Negde daleko, negde daleko
[Završetak]
Daleko, negde duboko u sebi
Ako me se nekad setiš, javi se, slobodno
Da probamo ponovo
Ako ne, nema veze
Jer opet si sam
Negde daleko
Ma ovo je Breskvicin glas, jedino ako su snimili ovu pesmu dok bili zajedno pa on tek sada izbacio
Negde daleko..
Svoje bitke vodim sam
❤❤❤❤
A to necu da ti priznam
Samo ostala je slika necega
Pokidao kao i uvek 🙌
Sto vise nisam
A na slici stojis nasmejana
🔥💙🔥🤌🏻🤌🏻🤌🏻
Lepsa nego ikad
A ja trazim te u navikama
Mislim da imamo hit godine
Koje stobom imam
Da li zivot je u slici
Odlična pjesma… Samo je meni, kao ostalima, veliki upitnik iznad glave, čiji je ovo glas u refrenu? ❤😮
Ili pesmi il u cemu je?
Od svega sto sam sa tobom mastao
Postala si secanje
A secam te se redovno od nedelje do nedelje
Ovo za breskvicu sigurno lol
Zasto najvise te volim tek kad ljubav nestane?
Bez tebe ja
Ko pevaa?! Zašto nije u deskripciji napisano ko je ženski vokal??
Ja nisam ziva
Ne ni minut ziva
Katerina ovo je znak da se vratiš😢
Bez tebe ja
Ja nisam ziva
🥺🥺🥺🥺
❤❤❤❤
Ne ni minut ziva
Kazi mi
Jel samo mene ovaj glas podseća na Andjelin ili se samo tripujem ko idiot jer znam da nekada su bili zajedno? 😳
Da li ti falim?
Jer opet si sam
AI Breskvica bez greške
Negde daleko
Negde daleko..
Hit🎉🎉
------------------------------------------------------------------
📸 Follow Voyage:
Ovo ako ne peva Andjela, onda niko ne peva.
https://www.instagram.com/voyage.mp3
https://www.tiktok.com/@voyage.808
Moze neko napisat tekst. Hvala puno
📸 Follow IDJVideos:
http://www.facebook.com/idjvideos
Ovo je breskvica.
http://instagram.com/idjvideos
http://tiktok.com/@idjvideos
http://twitter.com/idjvideos
© 2026 IDJTunes, under exclusive license to IDJDigital Limited.
Andjelin glas u Mihajlovoj pesmi❤️🩹🙃 toliko je tuzno sto su raskinuli
More User Perspectives
Vratio me u najlepsi period zivota. Kao rep 2009.godine. Nostalgija me je ubila....
@kikka4765Ovo se cekalo
@NatoreGOffI NEED THEM BACK TOGETHER NOW!!!! Breskvica LETS GO! You are the only medicine he needs to fix all his feels! GIRL
@KatarinaGaric-h9zNastavi ovako
@mariN3333Najbolji si Mihajlo
@MilenaSimic-f9vZasto sam pozelela da cujem Breskvicuuuu? 🥹🥹🥹 duet
@kristinabosic5801Ko peva back vokal???????
@Savke21Hvala naso si mi pesmu za simpatiju
@MatejaVračarOvo je hit godine❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
@HelenaGrujić-p9d