DAS war mein BESTES Stadionerlebnis😍 | Legia Warschau vs Widzew Łódź | Stadionvlog
Video Overview & Insights
Instagram: https://instagram.com/ibocoo/
Keine Ausländer
Ich hoffe, ich konnte euch ein paar Einblicke zeigen.
Super Stimmung.
Jakie tam lemury na ta Legie przychodzą . Gdyby tak u nas padła zwycięska bramka w 98 minucie . Kibic Legi nawet nie potrafi sobie wyobrazić co by się działo bo nie jest w stanie zrozumieć czym jest Widzew dla widzewiaka. To nie jest hobby jak jakaś tam Legia dla legioniucha tylko miłość i pasja. Sens życia. WIDZEWEK!
In der 97. Minute fällt dann das entscheidende Tor zum 1:0
Ein extrem wichtiger Sieg im Abstiegskampf und ein echtes Last-Minute-Drama.
Widzew Widzewek. Żadna legia nie może się z nami równać.
Tylko Widzew RTS!
——————————————————————————————————————
#LegiaWarszawa #WidzewŁódź #choreography
Legia Warszawa ❤❤
More User Perspectives
Bayern Nazi Munchen.
@alembiksHaha dobra atmosfera. Legia się nie pierdoli.
@RazDwaTrzy1312ganau das wollen wir sehen und nicht Barcelona gg Real zum 100. mal
@Propagandalf79💚 Z Radomiakiem to samo było w doliczonym czasie dostali kopa w dupsko...i z podtulonym ogonem do domu wracali. Brawo Legia👍Tak trzymać. Pozdrowienia dla Legionistów od Radomiaka🤝
@MarekKrok-s7cRespekt Ibo. Coole Spiele die du aus suchst 🎉🎉🎉
@sorinrafaila2051Tylko Legia❤
@danielekmokNiemieckie cioty Odjebać się od Polski macie swój muzułmański kraj Spierdalajcie
@mateusz8148Odjebać się od Polski wystarczy że nam Migrantów sprowadzacie
@mateusz8148Kurwa jebane Brudasy won do Niemiec
@mateusz8148Jako kibic z 40 letnim stażem zaśpiewam cała Polska się wstydzi cała Polska żałuje mistrzem Polski są kurwy mistrzem Polski są chuje nie pozdrawiam z Ł3
@mitchelbalon391913:59 emotions <3
@LuisBlindersSo sieht terror Anschlag in Polen 😂 sarkastisch 😊 geile Show. Grüße aus dem dunklen Schwarzwald 🎉 Fan FC Schalke 🎉
@duff7844Jeszcze ktoś autorowi powinien wutłumaczyć że nie powinien nawet śmieć pisać "Warschau" po niemeicku w swoim filmie, bo t obraża pamięć naszej kultury oraz że jego przodkowie -piewcy kultury Goethego rozjebali w pzidu Pałąc Saski gdzie tak pieknie pokazywał grób nieznanego żołneirza.
@konjocLech Poznań is the biggest and the best club in Poland with the best fans
@BlueWhiteKnight..Polen stabil 👊🏼...
@nofate915Niech mu ktoś w końcu wytłumaczy o co chodzi z tymi flagami 😂
@Tomasz-x4vHeut zu Tage sind es zwar immer noch hools aber die meisten von ihnen sind OK Gruppen die Millionen mit Drogenhandel Meth Laboren usw Verdienen
@kilokilo3038Da kann man nur den 🎩 ziehen!
@manfredamesreiter240🎉
@mxnuel_nzPolnische ultras top 3, hooligans top 1 in Europa👌
@Nussknacker1337Ein so tolles Land, welche noch Heimatstolz haben und nicht wie hier alles verotten und die Kultur vernichten lassen... Defend Europe!
@StraightoutaCCAAWas ist unterschied zwischen Legia und Juventus? Juve ist Die alte Dame und Legia die alte h..e
@krewrovDiese zwei Mannschaften spielen schwach in dieser Saison..aber wenn es um Show geht, können sie das machen👍
@r.k.505Und Gott sei Dank diese Leute werden niemals zulassen das Polen so endet wie der Rest Europas
@martinbochnia8111Bei uns in Warszau werden Araber gefickt
@christianwolf8132next time you have to sit closer to the legion fanatics to feel a real good atmosphere
@Kamil-ud3ixPozdrawiam z Poznania .Mimo , że jestem fanem Lecha , odwiecznego wroga legi to doceniam twój entuzjazm ! Powinieneś zobaczyć mecz Lech legia !
@piotrstachowiak8451In Italy is Juve, old lady
In Poland is Legia, old whore
Potrafiłeś prawidłowo napisać Legia, Widzew Łòdź, więc zastanawiam się czy celowo napisałeś nazwę naszej stolicy po niemiecku dostrzegam ukryty kontekst🖕
@mariusz8265Du hast recht. Legias Spiel ist eine Katastrophe. Die Spielpräsentation ist sehr gut. Früher war Legia gut, aber die Fans waren mittelmäßig. Jetzt ist es genau umgekehrt. Legia-Fans – Legia-Mannschaft 5:0
@VilkVilkovyDla was Niemcow (choc ty nie wygladasz jak Niemiec od Pokolen !) Powiem ze zawsze byliśmy dla was ta nacja, ktora was zadziwia jezeli chodzi o patriotyzm ..W czasie 2 wojny za jednego pozbawionego zycia w PL.. Niemca .. 100 Polakow bylo rozstrzelanych !! A my i tak walczylismy z wami
@j.goneforallallforone9174W Polsce jest patriotyzm nie nacjonalizm jak na Ukrainie
@lukasnowacki6676You chose the worst possible sector.
@kiclawDanke für das tolle Video.🖤💛
@matthiasrefle3159Opa würde die Stadt heute nicht wiedererkennen dla kumatych
@nieSpodziewałeśSięTegoWillkommen in meiner Warschau. Ich hoffe, dir haben die Stadt und das Spiel gefallen.? Nur (L)egia! :) Ich sehe mir sehr gern deinen Kanal an. Mach weiter so!
@rafaelb.8057Legia ❤❤❤❤❤❤❤❤
@zorgub1176Starkes Video 👍🏼
@Adam.2092Da können sich so manche Deutschen Fans was von abbeißen! Geiles Video und geile Fan Szene von Legia!
@HxCChunkyNa końcu, w samolocie powinieneś mieć myśl jak by zajebiste to było misto jak byście go nie zburzyli .chuj ci w ryj niemcu
@BarbaraMadany21:36 The player you talk about is homegrown player from Widzew, he used to live good with ultras fans from Widzew Łódź, often including signing all bad songs about legia, and saying he will never play for this club. Now he became big legia "fan", provoking Widzew fans in every occasion.
@19ptomeccc10Byłem na tym meczu. Blisko trybuny "żyleta" . Szaleństwo co tam się działo. Dzięki za relację z innego miejsca.
@michalkukla0770Ein wirklich ausgezeichneter Bericht über einen polnischen Klassiker.
@BłażejKuźmiński-y8hGeiler Bericht, ich danke dir! Ich war auch mit dabei und das Tor von Rafał Adamski werde ich noch lange in Erinnerung haben. Du hattest wirklich Glück Warschau zum Maiwochenende zu besuchen, wenn Nationalfeiertage (Tag der Arbeit, Tag der polnischen Fahne und Tag der Verfassung vom 3. Mai) gefeiert wurden. Dein Video ist die beste Werbung von Warschau, Polen und polnischer Liga selbstverständlich auch.
Viel Erfolg für nächste verrückte Spiele! ;-)
W Warszawie tylko Polonia! 🖤
@LegoAndOtherBricksJunge WAS ZUR HÖLLE WAR DAS BITTE. Unfassbar. 17 Choreos, Pyro fürs ganze Jahr😂
@FreshTime-vf2gv