free web page hit counter
🛡️
Copyright Notice: This video is officially sourced and embedded from YouTube. For all copyright inquiries, reports, or removals, please contact YouTube's legal team here.
IboCo

IboCo

36,100 subscribers

👁 40,371 views

DAS war mein BESTES Stadionerlebnis😍 | Legia Warschau vs Widzew Łódź | Stadionvlog

Video Overview & Insights

Instagram: https://instagram.com/ibocoo/

Keine Ausländer

— @christianmackowski3386

Ich hoffe, ich konnte euch ein paar Einblicke zeigen.

Super Stimmung.

Jakie tam lemury na ta Legie przychodzą . Gdyby tak u nas padła zwycięska bramka w 98 minucie . Kibic Legi nawet nie potrafi sobie wyobrazić co by się działo bo nie jest w stanie zrozumieć czym jest Widzew dla widzewiaka. To nie jest hobby jak jakaś tam Legia dla legioniucha tylko miłość i pasja. Sens życia. WIDZEWEK!

— @maranatha5473

In der 97. Minute fällt dann das entscheidende Tor zum 1:0

Ein extrem wichtiger Sieg im Abstiegskampf und ein echtes Last-Minute-Drama.

Widzew Widzewek. Żadna legia nie może się z nami równać.
Tylko Widzew RTS!

— @maranatha5473

——————————————————————————————————————

#LegiaWarszawa #WidzewŁódź #choreography

Legia Warszawa ❤❤

— @robiniodlugolecki1735

More User Perspectives

@

Bayern Nazi Munchen.

@alembiks
@

Haha dobra atmosfera. Legia się nie pierdoli.

@RazDwaTrzy1312
@

ganau das wollen wir sehen und nicht Barcelona gg Real zum 100. mal

@Propagandalf79
@

💚 Z Radomiakiem to samo było w doliczonym czasie dostali kopa w dupsko...i z podtulonym ogonem do domu wracali. Brawo Legia👍Tak trzymać. Pozdrowienia dla Legionistów od Radomiaka🤝

@MarekKrok-s7c
@

Respekt Ibo. Coole Spiele die du aus suchst 🎉🎉🎉

@sorinrafaila2051
@

Tylko Legia❤

@danielekmok
@

Niemieckie cioty Odjebać się od Polski macie swój muzułmański kraj Spierdalajcie

@mateusz8148
@

Odjebać się od Polski wystarczy że nam Migrantów sprowadzacie

@mateusz8148
@

Kurwa jebane Brudasy won do Niemiec

@mateusz8148
@

Jako kibic z 40 letnim stażem zaśpiewam cała Polska się wstydzi cała Polska żałuje mistrzem Polski są kurwy mistrzem Polski są chuje nie pozdrawiam z Ł3

@mitchelbalon3919
@

13:59 emotions <3

@LuisBlinders
@

So sieht terror Anschlag in Polen 😂 sarkastisch 😊 geile Show. Grüße aus dem dunklen Schwarzwald 🎉 Fan FC Schalke 🎉

@duff7844
@

Jeszcze ktoś autorowi powinien wutłumaczyć że nie powinien nawet śmieć pisać "Warschau" po niemeicku w swoim filmie, bo t obraża pamięć naszej kultury oraz że jego przodkowie -piewcy kultury Goethego rozjebali w pzidu Pałąc Saski gdzie tak pieknie pokazywał grób nieznanego żołneirza.

@konjoc
@

Lech Poznań is the biggest and the best club in Poland with the best fans

@BlueWhiteKnight
@

..Polen stabil 👊🏼...

@nofate915
@

Niech mu ktoś w końcu wytłumaczy o co chodzi z tymi flagami 😂

@Tomasz-x4v
@

Heut zu Tage sind es zwar immer noch hools aber die meisten von ihnen sind OK Gruppen die Millionen mit Drogenhandel Meth Laboren usw Verdienen

@kilokilo3038
@

Da kann man nur den 🎩 ziehen!

@manfredamesreiter240
@

🎉

@mxnuel_nz
@

Polnische ultras top 3, hooligans top 1 in Europa👌

@Nussknacker1337
@

Ein so tolles Land, welche noch Heimatstolz haben und nicht wie hier alles verotten und die Kultur vernichten lassen... Defend Europe!

@StraightoutaCCAA
@

Was ist unterschied zwischen Legia und Juventus? Juve ist Die alte Dame und Legia die alte h..e

@krewrov
@

Diese zwei Mannschaften spielen schwach in dieser Saison..aber wenn es um Show geht, können sie das machen👍

@r.k.505
@

Und Gott sei Dank diese Leute werden niemals zulassen das Polen so endet wie der Rest Europas

@martinbochnia8111
@

Bei uns in Warszau werden Araber gefickt

@christianwolf8132
@

next time you have to sit closer to the legion fanatics to feel a real good atmosphere

@Kamil-ud3ix
@

Pozdrawiam z Poznania .Mimo , że jestem fanem Lecha , odwiecznego wroga legi to doceniam twój entuzjazm ! Powinieneś zobaczyć mecz Lech legia !

@piotrstachowiak8451
@

In Italy is Juve, old lady
In Poland is Legia, old whore

@tizek2
@

Potrafiłeś prawidłowo napisać Legia, Widzew Łòdź, więc zastanawiam się czy celowo napisałeś nazwę naszej stolicy po niemiecku dostrzegam ukryty kontekst🖕

@mariusz8265
@

Du hast recht. Legias Spiel ist eine Katastrophe. Die Spielpräsentation ist sehr gut. Früher war Legia gut, aber die Fans waren mittelmäßig. Jetzt ist es genau umgekehrt. Legia-Fans – Legia-Mannschaft 5:0

@VilkVilkovy
@

Dla was Niemcow (choc ty nie wygladasz jak Niemiec od Pokolen !) Powiem ze zawsze byliśmy dla was ta nacja, ktora was zadziwia jezeli chodzi o patriotyzm ..W czasie 2 wojny za jednego pozbawionego zycia w PL.. Niemca .. 100 Polakow bylo rozstrzelanych !! A my i tak walczylismy z wami

@j.goneforallallforone9174
@

W Polsce jest patriotyzm nie nacjonalizm jak na Ukrainie

@lukasnowacki6676
@

You chose the worst possible sector.

@kiclaw
@

Danke für das tolle Video.🖤💛

@matthiasrefle3159
@

Opa würde die Stadt heute nicht wiedererkennen dla kumatych

@nieSpodziewałeśSięTego
@

Willkommen in meiner Warschau. Ich hoffe, dir haben die Stadt und das Spiel gefallen.? Nur (L)egia! :) Ich sehe mir sehr gern deinen Kanal an. Mach weiter so!

@rafaelb.8057
@

Legia ❤❤❤❤❤❤❤❤

@zorgub1176
@

Starkes Video 👍🏼

@Adam.2092
@

Da können sich so manche Deutschen Fans was von abbeißen! Geiles Video und geile Fan Szene von Legia!

@HxCChunky
@

Na końcu, w samolocie powinieneś mieć myśl jak by zajebiste to było misto jak byście go nie zburzyli .chuj ci w ryj niemcu

@BarbaraMadany
@

21:36 The player you talk about is homegrown player from Widzew, he used to live good with ultras fans from Widzew Łódź, often including signing all bad songs about legia, and saying he will never play for this club. Now he became big legia "fan", provoking Widzew fans in every occasion.

@19ptomeccc10
@

Byłem na tym meczu. Blisko trybuny "żyleta" . Szaleństwo co tam się działo. Dzięki za relację z innego miejsca.

@michalkukla0770
@

Ein wirklich ausgezeichneter Bericht über einen polnischen Klassiker.

@BłażejKuźmiński-y8h
@

Geiler Bericht, ich danke dir! Ich war auch mit dabei und das Tor von Rafał Adamski werde ich noch lange in Erinnerung haben. Du hattest wirklich Glück Warschau zum Maiwochenende zu besuchen, wenn Nationalfeiertage (Tag der Arbeit, Tag der polnischen Fahne und Tag der Verfassung vom 3. Mai) gefeiert wurden. Dein Video ist die beste Werbung von Warschau, Polen und polnischer Liga selbstverständlich auch.
Viel Erfolg für nächste verrückte Spiele! ;-)

@adke500
@

W Warszawie tylko Polonia! 🖤

@LegoAndOtherBricks
@

Junge WAS ZUR HÖLLE WAR DAS BITTE. Unfassbar. 17 Choreos, Pyro fürs ganze Jahr😂

@FreshTime-vf2gv